Wycinanie na miare

Realizujemy zlecenia na zamówienie. Pracownia stolarska w Warszawie specjalizuje się w realizowaniu projektów niestandardowych, funkcjonalnych, dizajnerskich. Zakład stolarski jest zespołem stolarzy oraz zespołem interdyscyplinarnym i realizuje również zamówienia nietypowe z zakresy design thinking, szukaniu nowych rozwiązań i zastosowań, zespołu projektowego. Stolarnia umożliwia także dostęp do pracowni, maszyn i urządzeń osobą, którzy chcą samodzielnie pracować nad swoimi projektami. Możliwość konsultacji ze stolarzem oraz asystowanie stolarza przy nauce uczestnika w pracowni. Wynajem stolarni w Warszawie po uprzednim kontakcie i rozmowie.

Usługi konsultingowe i stolarskie

W zależności od potrzeb, Stolarnia Warszawska proponuje zróżnicowane modele współpracy, oferujące klientowi różne poziomy zaangażowania i samodzielności. Oprócz propozycji pełnego zrealizowania usługi od projektu do montażu, Stolarnia oferuje kilka innych możliwości – również samodzielnego wykonania projektu przez klienta w pracowniach Stolarni. Możliwość wynajęcia pracowni stolarskiej wraz ze stolarzem. Możliwości różnorodnej hybrydy we współpracy – zapraszamy do kontaktu i rozmowy.

-=-=-=-=-=-=-

Rodzaje usług

Stolarze w Stolarni Warszawskiej wykonują zlecenia na zamówienie indywidualne jak i produkcję większych ilości sztuk, zgodnie z funkcjonalnościami i specyfikacjami określonymi przez klienta. Tworzy meble funkcjonalne oraz instalacje na wymiar, spersonalizowane wnętrza i funkcjonalne konstrukcje drewniane. Stolarnia wykonuje zlecenia od pomysłu do realizacji. Zajmuje się również prototypowaniem rozwiązań oraz ich projektowaniem.
  🏠

Realizacja projektu

tarasy // lampy // drewniane domki // schody // regały // regały bez wsporników // karmniki // instalacje artystyczne //  ramy łóżek // szafy wolnostojące // zabudowy sklepów // ekspozytory i wystawy // stoły // krzesła // fotele // studia nagrań  // inne kuchnie // inne
  🔑

Prototypowanie

rozwiązania  // interdyscyplinarne połączenia zespołu  //  łączenie zasobów // otwartość na inne materiały
  🖽

Projektowanie

wnętrza // wystawy // przestrzenie // obiekty // sklepy // ośrodki kultury

 

Dostęp do Stolarni

Stolarnia Warszawska umożliwia również dostęp do pracowni i urządzeń klientom chcącym samodzielnie pracować nad swoimi projektami. W ramach tej usługi, Stolarnia zapewnia: dostęp do pomieszczeń i biura Stolarni, dostęp do maszyn ręcznych, pomoc i konsultacje stolarza obecnego w Stolarni, możliwość skorzystania z maszyn wymagających przeszkolenia (za pośrednictwem stolarza).

Koszt:

Pomieszczenie ok 20 m2 na wyłączność do pracy – 100 zł./h Możliwość pakietu 10h za 750 zł. W ramach opłaty udostępniane są narzędzia ręczne jak i elektronarzędzia. Czas stolarza – 100 zł./h
Zapraszamy do konsultacji stolarskich.
     
 
⃖

Wykonanie zamówienia od A do Z

projekt // wybór drewna // produkcja // montaż
⃖

Pomoc w przygotowaniu projektu i wyborze drewna

doradztwo // konsulting // prototypowanie // projketowanie  
⃖

Realizacja zamówienia według projektu dostarczonego przez klienta

produkcja rzemieślnicza  //  produkcja seryjna