Pracownia Stolarska na Wawrze

Stolarnia posiada ok 100 m2 dobrze zaprojektowanej przestrzeni do działania oraz przestrzeń tzw. biurowa gdzie można napić się dobrej kawy.

Pracujemy z drewnem, unikamy płyt meblowych. Lubimy większe i mniejsze konstrukcje drewniane jak również prace precyzyjną.

Inspirujemy się dobrym designem oraz dopasowana funkcjonalnością. Staramy się być zero waste, nawet jeśli mamy z tego powodu więcej pracy.

Stolarnia jest wyposażona w profesjonalne, nowoczesne i stare maszyny oraz urządzenia. Zapraszamy do odwiedzenia nas w pracowni, koniecznie daj nam znak o ewentualnych odwiedzinach.
 

ZESPÓŁ

rzemieślnicy // stolarze // projektanci // konstruktorzy // monterzy
Członkowie zespołu Stolarni Warszawskiej to doświadczeni stolarze o specjalistycznych umiejętnościach:
  • Dawid – stolarz, projektant;
  • Adrian – stolarz, konstruktor;
  • Kuba D. – stolarz kreatywny, projektant;
  • Kuba G. – stolarz junior, architekt i projektant;

LOKALIZACJA

Pracowania stolarska; Stolarnia oraz biuro projektowe znajduje się przy ul. Strzygłowska 37, 04-872 Warszawa. Niedaleko ronda u zbiegu Wału Miedzeszyńskiego i Traktu Lubelskiego. Dojazd komunikacją miejską na przystanek Strzygłowska 02. Autobusy przy pobliskim przystanku: 142, 146, 702, N72.   Dogodny dojazd z Warszawy Radość, Miedzeszyn Falenica, Józefów. Innym środkiem komunikacji (typu rower/samochód) z Centrum lub Pragi, szybka prosta Wałem Miedzeszyńskim do pierwszego ronda przy Mcdonalds / stacji Shell. Od strony Wilanowa nowym mostem i Południową Obwodnicą Warszawy.