Wycinanie na miare

Realizujemy zlecenia na zamówienie. Pracownia stolarska w Warszawie specjalizuje się w realizowaniu projektów niestandardowych, funkcjonalnych, dizajnerskich. Zakład stolarski ponadto jest zespołem interdyscyplinarnym i realizuje również zamówienia nietypowe z zakresy design thinking, szukaniu nowych rozwiązań i zastosowań, zespołu projektowego. Stolarnia umożliwia także dostęp do pracowni, maszyn i urządzeń osobą, którzy chcą samodzielnie pracować nad swoimi projektami. Wynajem stolarni w Warszawie po uprzednim kontakcie i rozmowie.

Usługi konsultingowe i stolarskie

W zależności od potrzeb, Stolarnia Warszawska proponuje zróżnicowane modele współpracy, oferujące klientowi różne poziomy zaangażowania i samodzielności. Oprócz propozycji pełnego zrealizowania usługi od projektu do montażu, Stolarnia oferuje kilka innych możliwości – również samodzielnego wykonania projektu przez klienta w pracowniach Stolarni. Możliwości różnorodnej hybrydy we współpracy – zapraszamy do kontaktu i rozmowy.

-=-=-=-=-=-=-

Rodzaje usług

Stolarnia Warszawska wykonuje zlecenia na zamówienia indywidualne, zgodnie z funkcjonalnościami określonymi przez klienta. Tworzy meble na wymiar, spersonalizowane wnętrza i funkcjonalne konstrukcje drewniane. Stolarnia wykonuje także ramy do obrazów i luster, pozłacane lub lakierowane.
🏠

Konstrukcje drewniane

tarasy // altany // drewniane domki // karmniki // inne
🔑

Meble i wnętrza

ramy łóżek // szafy wolnostojące // szafy wnękowe // stoły // krzesła // fotele // lampy // inne kuchnie // garderoby // niestandardowe przestrzenie (np. studio nagrań)
🖽

Ramy

obrazy // lustra // pozłacanie // lakierowanie

Stolarstwo spersonalizowane

Stolarnia realizuje także, wykorzystując materiały zapewniające wytrzymałość i lekkość, spersonalizowane projekty z zakresu stolarstwa precyzyjnego: makiety drewniane dla architektów, drewniane obudowy do efektów gitarowych, obudowy do generatorów, syntezatorów i innych instrumentów elektronicznych, dopasowane drewniane wykończenia boczne do syntezatorów i mikserów, proste instrumenty jednostrunowe, precyzyjne komponenty do urządzeń, inne.

Dostęp do Stolarni

Stolarnia Warszawska umożliwia również dostęp do pracowni i urządzeń klientom chcącym samodzielnie pracować nad swoimi projektami. W ramach tej usługi, Stolarnia zapewnia: dostęp do pomieszczeń i pracowni Stolarni, dostęp do maszyn ręcznych, pomoc i konsultacje stolarza obecnego w Stolarni, możliwość skorzystania z maszyn wymagających przeszkolenia (za pośrednictwem stolarza).
⃖

Wykonanie zamówienia od A do Z

projekt // wybór drewna // produkcja // montaż
⃖

Realizacja zamówienia według projektu dostarczonego przez klienta

produkcja // montaż
⃖

Pomoc w przygotowaniu projektu i wyborze drewna

doradztwo // konsulting
⃖

Zrób to sam(a)

dostęp do Stolarni i maszyn // możliwość samodzielnej pracy nad swoimi projektami // stolarz służący radą i obsługujący maszyny wymagające przeszkolenia