Wycinanie na miare

Realizujemy zlecenia na zamówienie. Pracownia stolarska w Warszawie specjalizuje się w realizowaniu projektów niestandardowych, funkcjonalnych, dizajnerskich. Zakład stolarski ponadto jest zespołem interdyscyplinarnym i realizuje również zamówienia nietypowe z zakresy design thinking, szukaniu nowych rozwiązań i zastosowań, zespołu projektowego. Stolarnia umożliwia także dostęp do pracowni, maszyn i urządzeń osobą, którzy chcą samodzielnie pracować nad swoimi projektami. Wynajem stolarni w Warszawie po uprzednim kontakcie i rozmowie.

Usługi konsultingowe i stolarskie

W zależności od potrzeb, Stolarnia Warszawska proponuje zróżnicowane modele współpracy, oferujące klientowi różne poziomy zaangażowania i samodzielności. Oprócz propozycji pełnego zrealizowania usługi od projektu do montażu, Stolarnia oferuje kilka innych możliwości – również samodzielnego wykonania projektu przez klienta w pracowniach Stolarni. Możliwości różnorodnej hybrydy we współpracy - zapraszamy do kontaktu i rozmowy.

piła stolarska

Rodzaje usług

Stolarnia Warszawska wykonuje zlecenia na zamówienia indywidualne, zgodnie z funkcjonalnościami określonymi przez klienta. Tworzy meble na wymiar, spersonalizowane wnętrza i funkcjonalne konstrukcje drewniane. Stolarnia wykonuje także ramy do obrazów i luster, pozłacane lub lakierowane.

Konstrukcje drewniane

tarasy // altany // drewniane domki // karmniki // inne

Meble i wnętrza

ramy łóżek // szafy wolnostojące // szafy wnękowe // stoły // krzesła // fotele // lampy // inne kuchnie // garderoby // niestandardowe przestrzenie (np. studio nagrań)

Ramy

obrazy // lustra // pozłacanie // lakierowanie

Stolarstwo spersonalizowane

Stolarnia realizuje także, wykorzystując materiały zapewniające wytrzymałość i lekkość, spersonalizowane projekty z zakresu stolarstwa precyzyjnego:

makiety drewniane dla architektów,
drewniane obudowy do efektów gitarowych,
obudowy do generatorów, syntezatorów i innych instrumentów elektronicznych,
dopasowane drewniane wykończenia boczne do syntezatorów i mikserów,
proste instrumenty jednostrunowe,
precyzyjne komponenty do urządzeń,
inne.

Dostęp do Stolarni

Stolarnia Warszawska umożliwia również dostęp do pracowni i urządzeń klientom chcącym samodzielnie pracować nad swoimi projektami. W ramach tej usługi, Stolarnia zapewnia:

dostęp do pomieszczeń i pracowni Stolarni,
dostęp do maszyn ręcznych,
pomoc i konsultacje stolarza obecnego w Stolarni,
możliwość skorzystania z maszyn wymagających przeszkolenia (za pośrednictwem stolarza).

Wykonanie zamówienia od A do Z

projekt // wybór drewna // produkcja // montaż

Realizacja zamówienia według projektu dostarczonego przez klienta

produkcja // montaż

Pomoc w przygotowaniu projektu i wyborze drewna

doradztwo // konsulting

Zrób to sam(a)

dostęp do Stolarni i maszyn // możliwość samodzielnej pracy nad swoimi projektami // stolarz służący radą i obsługujący maszyny wymagające przeszkolenia